Hakkımızda

Arada bir insan yapımı olmayan bir şeye dikkatle bakın: bir dağ, bir yıldız, akan bir nehrin kıvrımları ve karanlık bir gecede pırıl pırıl yanıp sönen YAKAMOZ... O zaman bilgeliği ve sabrı anlarsınız... Daha da önemlisi hiçbirimizin bu dünyada yalnız olmadığımızı...

Nasıl ki, gündüz geceyi, mevsimler birbirini, aylar yılları takip ediyorsa doğan, büyüyen, yetişkin olan her insan da bu döngünün bir parçası olarak yaşlı bir birey olmaya doğru ilerler. Ve yaşlanmaya başlayan her birey yavaş yavaş birtakım sorunların parçası olmaya başlar. Bu sorunlar her ne kadar çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterse de temelde birkaç başlık altında toplanabilir. Yaşamını devam ettirmek için birilerinin varlığına ihtiyaç duyma bu sorunların en temelini oluşturmaktadır. Gerek zihinsel aktivitelerin azalması, gerek fiziksel yeterliliğin kısıtlanması kişiyi zamanla diğer kişilere bağımlı hale getirmeye başlar.

Bizler, YAKAMOZ Yaşlı Bakım ve Huzurevleri olarak sahip olduğumuz kültür ve gelenekler çerçevesinde hizmet verdiğimiz kişilerin var olan olumlu alışkanlıklarını destekleyerek geleceklerini güvende hissetmelerini amaçlıyoruz. Bu amaç çerçevesinde sevgi, huzur ve anlayış dolu bir aile ortamında eğitimli ve dinamik ekibimizle kişiye özel hizmet anlayışını benimsedik.Çeşitli nedenlerle  kendi öz bakımını yapmakta zorlanan büyüklerimize belirli bir süre ya da sürekli bakım ve rehabilitasyon hizmeti vermek için buradayız.
Copyright © 2016 Yakamoz Huzurevi
telefon